Gaziosmanpaşa Veteriner Polikliniği

Gaziosmanpaşa bölgesinde profesyonel veteriner hizmetleri. Sevimli dostlarımızın bakım, sağlık tedavisine dair tüm çalışmalarının titizlikle yapılmasını sağlıyoruz. Böylece yaşam kalitesi daha da fazla arttırılarak mutlu olmalarına yardımcı olmaktayız.

Evcil hayvan sahiplerinin 7/24 Acil Veteriner hizmetleri ile her daim yanında olarak, engin bilgilerimiz ışığında destek vermekteyiz.

Gaziosmanpaşa Veteriner İletişim

Karayolları Mah. Abdi İpekçi Cad. Türkeri İş Merkezi No:11/B
Gaziosmanpaşa/İstanbul

(0212) 613 7878

7 / 24 Değerli dostlarımızın hizmetindeyiz.

Gaziosmanpaşa Veteriner Yol Tarifi

Bayrampaşa Veteriner Kliniği

Gaaziosmanpaşa Veteriner Müşteri Yorumları

Nilgun Ergun
Nilgun Ergun
2022-03-20
Doğrulanmış
Kizim inciyi asi icin goturdgmz de dis tasinin oldugunu farketti hekimlerimz temzlemk icin anestezi almasi gerektiginden gerekli kan testleri check up ve eko testleri istenildi .cok sukur kan testleri check up sonclarmz guzel cikti ama bashekimimiz ali bey eko çektiğin de kizimin kalbin de sorun oldugunu saptadi bunun icin uzman kardiyolji doktoru eslginde tekrar eko çekilmesi gerektiğini söyledi .randevu alip eko cektrdirk kizimiza ve bashekimimizn tam da bize soyledigi rahatzligin oldugu ortaya cikti . Simdi ilaclari ve duzenli kontrollleri eşliğinde kizimiza daha dikkat edicz ve hayat kalitesini daha da yüksek tutmaya calisicaz artk. iyi ki bizden testler ve eko istendi bu seklde kizimizin rahatszliginin farkina vardik ve onlemimizi almamiza vesile oldu hekimlermz. Yoksa hichaberimiz olmadan kizimiz kimbilr ne buyuk sıkıntılar yasicakti ve rahatzsizligi ilerlicekti cok sukurr bunlarin onune gecms olduk degerli hekimlermz ve bashekimimiz ali bey sayesn de burdn hepsine teker teker tesekkur ediyorm gosterms olduklari ilgiden dolayi sayelern de kizimiza daha dikkat edip sagligi icin gerekli herseyi yapicaz .burdan tavsiyem hekimlermzn onerdikleri testleri muhakkak yaptrmaya gayret edin paticanlarimzn saglklari icin gozardi etmeyin testleri cunku bu testler onlar icin hayati onem tasiyolr ve erken teshisle buyuk sornlarn onune gecilebliyor biz patican ebeveynleri olarak yavrularmz icin gerekli onlemleri alip onlar icin kaliteli mutlu saglkli hayat yasamalarini saglayalm .umarm butun paticanlarimzn saglklii ve mutluuu omurleri olur🤲tekrar hersey icin tum petadress hekimlerine calisanlarina ve bashekimimiz ali beye hersey icin cook ama cok tesekkur ederm iyi ki varsnz 😍
Halime Tiryaki
Halime Tiryaki
2022-03-16
Doğrulanmış
golden ırkı köpegımıze tümör teshisi konuldu ve bu konuda bıze cok yardımcı oldular bize desteklerınde dolayı basta Ali beye ve sonrasında dıger tüm personellerıne cok tesekkur edıyorum 🙏 bundan sonra kızımı emanet edecegım tek adres olacaklar tesekkurler pet adres🌸
Oguz Can
Oguz Can
2022-03-06
Doğrulanmış
Profesyonel ekibi ile bana çok yardımcı oldular tüm ekibe teşekkür ediyorum

Gaziosmanpaşa Şubesi Ekibimiz

Ali ERGÜL

Başhekim

Ali ERGÜL

Öz Geçmiş
Veteriner Hekim Oğuzhan ÖZTÜRK

Veteriner Hekim

Oğuzhan ÖZTÜRK

Öz Geçmiş
Veteriner Hekim Safiye Tokgil

Veteriner Hekim

Safiye KARAARSLAN

Öz Geçmiş
Veteriner Hekim Şeyma Kaya

Veteriner Hekim

Şeyma KAYA

Öz Geçmiş
Gülşah YILMAZ

Veteriner Hekim

Gülşah YILMAZ

Öz Geçmiş

Fizik Tedavi İşlemleri

Canlıların sağlık sorunlarına karşı, fizik tedavi çalışmalarımız devreye girmektedir. Yapılacak cerrahi işlemler sonrasında ise canlıların yeniden sağlığına kavuşmasına yardımcı olmaktayız. Hayvan sağlığının da korunmasına yönelik olarak profesyonel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Hayvanlarla ilgili en çok görülmesi muhtemel sorunlardan biri bulaşıcı hastalıklar oluyor. Bulaşıcı hastalık vakalarına karşı koruyucu hekimlik görevimizi üstlenmekteyiz. Bu sayede hayvanlardan hem insanlara hem de diğer canlılara yayılacak önlemlere karşı tedbirler alıyoruz. Doğabilecek hastalık yayılma mekanizmalarına karşı korumayı sağlamaktayız. Daha sorunsuz bir yaşamın parçası olmaları için ne gerekiyorsa yerine getirmekteyiz.

Gaziosmanpaşa Veteriner Polikliniği

Cerrahi Operasyonları Gerçekleştirmekteyiz

Hayvanlarında insanlar gibi başına istenmeyen bazı kazalar gelebilir. Böyle bir durumda ise cerrahi operasyonlara ihtiyaç duyulur. Alanında işin ehli olan ve uzun süre acil veteriner yapmış olan çalışanlarımız ile operasyon süreci dikkatli şekilde yönetilir. Operasyon esnasında ise modern cihazlardan da destek alınır. Yüksek kalite standartlarında üretimi gerçekleşen cihazlar, ameliyathane ortamlarında gereksinim duyularak kullanılır.

Son teknolojik ürünler ışığında çalışmalarımızı en güvenli şekilde yürütmekteyiz. Canlılarımızın sağlığını kesinlikle riske atmamaktayız. Tam tersine onların eski sağlığına kavuşmalarına yardımcı olmaktayız.

 Güvenli Kliniğimizde Dahiliye Hizmetleri

Kliniğimizde bulabileceğiniz hizmetlerden bir diğeri ise dahiliye olduğunu söyleyebiliriz. Hekimlerimiz tarafından sürekli olarak takip altına alınır. Veterinerlik alanına uygun şekilde üretimi gerçekleşmiş olan donanımlar, teşhis işlemlerin doğru şekilde yapılmasını sağlar. Gerçekleşecek olan doğru tespitler sonrasında ise tedavi süreci başlanacaktır.

Profesyonel bir çalışma ortaya koyan hekimlerimiz, canlıların sağlıklarına bir an evvel kavuşmaları için elinden geleni yapmaktadır. Kliniğimize geldiğiniz zaman birçok konuda yüksek performanslı çalışmalarla karşılaşacaksınız. Sevimli canlılara dair gerçekleşen acil veteriner hizmetlerimiz şu şekildedir;

 • Dahiliye hizmeti
 • Cerrahi operasyon işlemleri
 • Koruyucu hekimlik
 • Fizik tedavi
 • Röntgen çekimi
 • Kardiyoloji
 • Doğum
 • Endoskopi işlemleri
 • Kemoterapi
 • Dermotoloji
 • Geriatrik bakım çalışması
 • Aşı takibinin yapılması
 • Köpek eğitim hizmeti verilmesi
 • Yoğun bakım hizmetleri
 • Pet kuaför işlemleri
 • Akapuntur

Geniş bir hizmet ağına sahip olduğumuz için, sevimli dostlarınız için en ideal hizmetlerden yararlanmalarını sağlayacaksınız.

 Pet Taksi Hizmetlerinden Yararlanmak

Pet taksi konusunda da çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmekteyiz. Gaziosmanpaşa Veteriner hizmetleri içerisinde Pet Taksi çalışmalarımız yer alır. Bu sayede hayvanların, istediğiniz yere gitmesini sağlayabilir ve araç sıkıntısından kurtulmuş olursunuz.