Pet Address Bayrampaşa Veteriner Polikliniği

Evde bizimle birlikte yaşayan sevimli dostlarımız için en iyi veteriner hizmetini sunmayı hedefleyen firmamız, güvenli, sağlıklı ve hijyenik çözümler sunmaktadır. Evcil hayvan kategorisinde ilk sırada yer alan kediler ve köpekler her zaman özel bakım ister.  Sevimli dostlarımız için en iyi hizmet kalitesini sorunsuz bir şekilde sunmaktayız. Bu kategoride her zaman için bakanlık onaylı hizmet veren ve toplum sağlığına önem veren klinikler tercih edilmelidir. Pet Address Bayrampaşa Veteriner, hizmet kalitesinde ilk sırada yer almaktadır.

Pet Address Veteriner Bayrampaşa İletişim

Yenidoğan mah. Atışalanı Cad. No:3
Bayrampaşa/İstanbul

0212 613 78 78

Pet Address Veteriner Bayrampaşa Haritalar

Bayrampaşa Veteriner Yol Tarifi

Pet Address Bayrampaşa Veteriner Müşteri Yorumları

5 star review  Bugüne kadar bir çok sokak kedisi tedavisi için kapılarını çaldım ve hiç pişman olmadım . Ayrıca evimde beslediğim 3 kedim için de tek adresim , kısırlaştırma işlemlerini aşılarını tüm ihtiyaclarını... Devamı

thumb Elif Can
Temmuz 7, 2021

5 star review  
golden ırkı köpegımıze tümör teshisi konuldu ve bu konuda bıze cok yardımcı oldular bize desteklerınde dolayı basta Ali beye ve sonrasında dıger tüm personellerıne cok tesekkur edıyorum 🙏 bundan sonra... Devamı

thumb Halime Tiryaki
Mart 22, 2022

5 star review  Dün bayrampaşa şubesine getirdiğim kedimin ölü doğum yaptığını gördüm.ultrasyon ile hemen bakılıp içerideki yavruların olduğunu söylendi ve sezeryana alındı hemen.kedim şuan çok iyi.herşey için çok teşekkür ederim... Devamı

thumb fadime aksoy
Ağustos 7, 2021

5 star review  Kizim inciyi asi icin goturdgmz de dis tasinin oldugunu farketti hekimlerimz temzlemk icin anestezi almasi gerektiginden gerekli kan testleri check up ve eko testleri istenildi .cok sukur kan testleri check... Devamı

thumb Nilgun Ergun
Mart 22, 2022

Pet Address Bayrampaşa Şubesi Ekibimiz

Ali ERGÜL

Başhekim

Ali ERGÜL

Öz Geçmiş
Ali KURAL

Veteriner Hekim

Ali KURAL

Öz Geçmiş
Şura Nur DELİSER

Veteriner Hekim

Şura Nur DELİSER

Öz Geçmiş
Zehra TEPETAM

Veteriner Teknikeri

Zehra TEPETAM

Öz Geçmiş

Pet Address Bayrampaşa Veteriner Fizik Tedavi ve Bulaşıcı Hastalıklar

Özel yöntemlerle gerçekleştirdiğimiz tedavi yöntemleri güvenilir özelliklere sahiptir. Fizik tedavi kategorisinde evcil dostlarımızın gerekli bütün tedavi işlemleri uzman veteriner hekim kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Deneyimli tecrübeli ve uzman kategoride hizmet veren Pet Address Bayrampaşa Veteriner hekim kadromuz 7/24 çözüm üretmektedir.

Bulaşıcı hastalıklar evcil dostlarımız için büyük tehlike arz eden konuların başında gelmektedir. Hizmet programımızda yer alan koruyucu hekimlik, bulaşıcı hastalıklar için alınması gereken önlemler ve tedavi yöntemleri konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir. Bu konuda tahlil ve tetkikler uzman kadro tarafından takip edilmektedir.

Pet Address Bayrampaşa Veteriner Dahiliye ve Cerrahi

Ekibimizin diğer önemli bir hizmet programı dahiliye kategorisindedir. Bu hizmetimiz veteriner dünyasına özel son teknoloji modern cihazlar kullanılmaktadır. Evcil dostlarımız için gerekli bütün müdahaleler anında yapılmaktadır. Kliniğimizin cihazları düzenli bir şekilde güncellenmektedir.

Yaralanma veya ameliyat gibi durumlarda da güvenilir çözüm seçenekleri sunuyoruz. Cerrahi müdahale ekibimiz modern cihazlarla kritik müdahaleleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Acil veteriner ekibimiz 7/24 hizmete hazırdır.

Pet Address Bayrampaşa Veteriner Diğer Hizmetlerimiz

Evimizin neşesi olan sevimli dostlarımız için doğum konusu da önemli bir konudur. Doğum ekibimiz doğum öncesi, doğum anında ve doğum sonrası yapılması gereken bütün işlemler konusunda bilgilendirmektedir.

Kliniğimiz sevimli dostlarınız için en iyisini tercih etmektedir. Ayrıca ulaşım sorununu da çözdük. Evcil hayvanlara özel Pet taksi ve Vet taksi uygulamamız büyük kolaylık sağlamaktadır. Muayene, tahlil, röntgen ve aşı gibi gerekli bütün tedavi yöntemleri programımız içerisinde yer almaktadır.

Veteriner dünyasına özel cihazlarımızla tedavi süresi de oldukça kısalmaktadır. Pet Address Bayrampaşa Veteriner Kliniğimizde verilen hizmetler şu şekildedir:

 • Endoskopi/Kolonoskopi,
 • Ultrasonografi/Renkli Doppler,
 • Kardiyoloji/EKG,
 • Dermotoloji,
 • Kemoterapi,
 • Röntgen-CR,
 • Mikroçip uygulaması. Son teknoloji özel cihazlarımızla anında acil müdahale gerçekleştirilmektedir. Kliniğimizin hizmet programında yer alan diğer seçenekler şu şekildedir:
 • Geriatrik Bakım,
 • Yoğun bakım,
 • Veteriner Diş Hekimliği,
 • Aşı Takibi,
 • Laboratuvar,
 • Akupunktur,
 • Pet Kuaför ve köpek eğitimi.

Pet ve Vet Taksi

Veteriner Kliniğimiz ayrıca pet taksi hizmeti de vermektedir. Bu gün evcil hayvanlara özel ulaşım imkanı yoktur. Acil veteriner kategorisinde pet taksilerimiz her zaman için hizmet vermektedir. Firmamız evcil hayvanlara özel taksi hizmetiyle güvenli bir şekilde ulaşım imkanı sunmaktadır. Pet Taksi hizmetiyle ayrıca evlere mama servis hizmeti de sunuyoruz. Bunun dışında evlere aşı hizmetimizi de vet taksi hizmet programı dahilinde gerçekleştirilmektedir.